Naujienų srautas

Pasaulyje2016.05.02 09:42

Iš JAV į Kubą išplaukė pirmasis per 50 metų kruizinis laivas

ELTA 2016.05.02 09:42

Sekmadienį JAV kruizinis laivas su pirmuoju reisu per 50 metų išplaukė iš Floridos į Kubą, informuoja „Channel Nes Asia“.

Laivas „Adonia“, priklausantis britų ir amerikiečių kruizų bendrovės „Carnival Corporation“ kruizinių laivų operatorės bendrovei „Fathom Travel“, išplaukė iš Majamio ir į Havanos uostą „Adonia“ su 700 keleivių turėtų įplaukti pirmadienį.

Šis kruizas taps pirmuoju iš kelionių serijos, kurią rengia „Carnival“ siekdama palaikyti kultūrinius mainus tarp dviejų šalių. Manoma, kad reisai bus vykdomi du kartus per mėnesį. Vieno kruizo bilieto kaina sudaro nuo 1800 iki 7000 JAV dolerių

Laivo „Adonia“ reiso metu suplanuoti kultūriniai renginiai Havanoje, taip pat Sjenfuegoso ir Kubos Santjago miestuose – susitikimai su dailininkais, muzikantais ir verslininkais, taip pat šokių pamokos ir ekskursijos.

Balandį Kubos valdžia atšaukė kubiečiams apribojimus susisiekimui jūra iš JAV. Jungtinėse Valstijose reguliarios turistinės kelionės į Kubą vis dar draudžiamos, išskyrus keliones, susijusias su kultūra, mokslu, sportu ir religija. Reguliarūs reisai iš JAV į Kubą, manoma, bus pradėti metų pabaigoje.

Šis kruizas iš JAV į Kubą – dar vienas žingsnis Vašingtono ir Havanos santykių atnaujinimo srityje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi