Pasaulyje

2021.02.23 16:04

Vienas iš kaltinamųjų Maltos žurnalistės nužudymo byloje pripažino savo kaltę teisme

atnaujinta 16.16
BNS2021.02.23 16:04

Vienas iš trijų kaltinamųjų korupciją aukščiausiuose sluoksniuose atskleidusios Maltos žurnalistės Daphne Caruanos Galizios nužudymo byloje antradienį padarė kaltės pripažinimo pareiškimą teisme.

Vincentas Muscatas buvo suimtas 2017 metų gruodį drauge su dar dviem vyrais. Jie buvo apkaltinti įsigiję sprogmenų ir įvykdę žurnalistės gyvybę automobilyje nusinešusį sprogimą.

V. Muscatas ir J. Muscatas nėra susiję giminystės ryšiais.

V. Muscatas ir broliai George'as ir Alfredas Degiorgio buvo apkaltinti įsigiję sprogmenų ir įvykdę žurnalistės gyvybę automobilyje nusinešusį sprogimą.

Dramatiškame ikiteisminiame posėdyje V. Muscato advokatas Marcas Santas informavo teismą, kad jo klientas nori padaryti pareiškimą.

Paklaustas, kokį pareiškimą jis nori padaryti, V. Muscatas pareiškė: „Kaltas.“

Teisėjai Edwinai Grimai pasakius, kad „tai yra rimti kaltinimai. Nužudymas, sąmokslas... Jam gali grėsti laisvės atėmimas iki gyvos galvos“, kaltinamasis pakartojo pripažįstantis kaltę.

53 metų žurnalistė ir tinklaraštininkė D. Caruana Galizia, tyrusi korupciją premjero artimiausioje aplinkoje, žuvo 2017 metų spalio 16-ąją sprogus jos automobilyje padėtai bombai.

Populiariausi