Pasaulyje

2016.04.25 08:19

Viskonsine per šaudynes mokykloje žuvo jaunuolis, dar du sužeisti

BNS2016.04.25 08:19

Viskonsino valstijoje šautuvu ginkluotas paauglys pašovė du moksleivius, kai jie išėjo iš vienos vidurinės mokyklos išleistuvių pokylio, bet pats šaulys galiausiai mirė nuo policijos kulkų, sekmadienį pranešė pareigūnai.

18-metis Jakobas Wagneris mirė ligoninėje sekmadienį anksti ryte, po šaudynių prie mokyklos Antigo mieste, esančiame už maždaug už 240 km į šiaurę nuo Milvokio.

J. Wagneris pradėjo šaudyti į moksleivius šeštadienį 11 val. vietos (sekmadienį 7 val. Lietuvos) laiku, kai jie skirstėsi po mokyklos išleistuvių vakarėlio, sakoma Antigo policijos vado Erico Rollerio  pranešime.

Viena mergina buvo lengvai sužeista, o vienas vaikinas sekmadienį buvo operuotas, nors policija nurodė, kad jo sužalojimai pavojaus gyvybei nekelia.

Policijos patruliai, tuo metu buvę mokyklos automobilių stovėjimo aikštelėje, išgirdo šūvius ir iškart reagavo į tą incidentą, pradėję šaudyti į užpuoliką, pažymėjo E. Rolleris.

Rajono administratoriaus pareigas einantis Donaldas B. Childsas sekmadienį sakė naujienų agentūrai „The Associated Press“, kad J. Wagneris atrodė nusiteikęs patekti į mokyklos pastatą ir šaudyti į šokių vakaro dalyvius.

„Šiuo metu neturime priežasčių manyti, kad jis taikėsi į ką nors konkrečiai“, – pažymėjo D. B. Childsas ir pridūrė, jog šaudynės vyko lauke „už tam tikro atstumo“ nuo įėjimo į mokyklą.

J. Wagnerį pažinoję jaunuoliai pasakojo, kad jis 2015 metais buvo Antigo vidurinės mokyklos abiturientas, bet nebaigė mokyklos su savo klase ir tebesiekė įgyti vidurinio mokslo baigimo diplomą.

Draugai sakė esantys sukrėsti, kad J. Wagneris yra įtariamasis.

„Kad jis taip pasielgtų – tai tiesiog neteisinga. Jis buvo geras vaikis“, – sakė Dakotta Millsas ir pridūrė, jog pažinojo J. Wagnerį nuo šeštos klasės ir laikė jį savo „įbroliu“.

J. Wagneris mėgo kompiuterinius žaidimus ir muziką, ypač smuiko ir violončelės; jis taip pat buvo stovyklos orkestro narys, aiškino D. Millsas.

Dylanas Dewey, baigęs Antigo vidurinę praeitais metais, sakė, kad J. Wagneris susitikinėjo su viena tos mokyklos moksleive, kuri su juo išsiskyrė praeitą mėnesį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt