Pasaulyje

2016.04.23 14:01

Kaspijos jūroje užsiliepsnojus Rusijos tanklaiviui žuvo vienas jūrininkas

BNS 2016.04.23 14:01

Viename Rusijos tanklaivyje, plaukusiame Kaspijos jūroje netoli Turkmėnijos krantų, įsiplieskė didžiulis gaisras, per kurį žuvo vienas įgulos narys, šeštadienį pranešė Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerija.

Ministerijos vietos padalinys nurodė, kad tanklaivis užsidegė būdamas už maždaug 800 km į pietus nuo Rusijos pietinio miesto Astrachanės, bet kiti 10 įgulos narių buvo sėkmingai evakuoti, todėl jį toliau gesinti nebėra prasmės.

„Kartu su laivo, kurio registracijos uostas – Taganrogas (Rostovo srityje), savininkais buvo nutarta, kad degančio tanklaivio gesinimas nebeturi prasmės“, – vienas Nepaprastųjų situacijų ministerijos atstovas sakė naujienų agentūrai „Interfax“.

Pasak pareigūnų, laivo įgulą sudarė 11 žmonių, iš kurių vienas, vyresnysis mechanikas, žuvo, o kiti 10 buvo perkelti į kitą Rusijos laivą ir bus nugabenti į Astrachanę.

„Tanklaivis turi išdegti pats, Rusijos gelbėtojų tarnybos jokiuose gaisro likvidavimo veiksmuose šiame laive nedalyvavo, nes tam nebuvo būtinybės“, – pabrėžė ministerijos atstovas, pridūręs, kad tanklaivį mėgino gesinti vienas Azerbaidžano laivas.