Pasaulyje

2021.01.26 10:15

Putino vila įkvėpė dainą – „vandens diskoteka“ tampa Navalno protestų simboliu

LRT.lt2021.01.26 10:15

Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno bendražygių atliktas tyrimas apie 1 mlrd. eurų vertės rūmus leido pažvelgti ir į mėgstamiausius Rusijos prezidento Vladimiro Putino laisvalaikio leidimo būdus, rašo „The Moscow Times“. Ir nors nemažai rūmų kambarių buvo pašiepti interneto vartotojų, vienas kambarys itin sudomino visuomenę – tai „vandens diskotekos“ kambarys.

Faktas, kad A. Navalno komandai nepavyko atskleisti kas yra minėtojo kambario viduje, interneto bendruomenei leido pasitelkti savo fantaziją.

Vieni manė, kad kambaryje poilsiauja ir pramogauja Rusijos Dūmos populistas Vladimiras Žirinovskis, o kiti, kad prezidentas V. Putinas jame prabangiai leidžia laiką.

Minėtojo kambario populiarumo pasinaudojo ir šalies komikas Aleksandras Gudkovas, „Youtube“ platformoje paskelbęs dainą, kuri išpopuliarėjo ir buvo dainuojama A. Navalno protestų metu šeštadienį.

Pačiame vaizdo įraše A. Gudkovo veidas atvaizduojamas ant kūno, panašaus į kompiuterinės žaidimų serijos „The Sims“ veikėją.

Ir nors pati daina eiliniam klausytojui neturėjo sukelti didelių emocijų, joje buvo išsiųsta gana aiški žinutė prabangoje gyvenančiam V. Putinui.

„Vandens diskoteka yra šaunus dalykas, bet tikrai ne tuomet, kuomet kas nors yra uždaromas į kalėjimą. Mes už sveiką konkurenciją ir prieštaraujame nekaltų žmonių uždarymui į kalėjimus“, – vaizdo įrašo aprašyme skelbė A. Gudkovas.