Pasaulyje

2016.04.07 21:16

Prokurorai prašo pagalbos, ieškant įtariamo sprogimų Briuselio oro uoste rengėjo

ELTA 2016.04.07 21:16

Belgijos prokuratūra pateikė naujos informacijos apie trečiąjį Briuselio oro uosto sprogdintoją. Policija ketvirtadienį paviešino stebėjimo kamerų įrašus, kuriuose „vyras su skrybėle“ kovo 22-ąją užfiksuotas skirtingose vietose, praneša agentūros.

Pagal šiuos įrašus policijai pavyko atvaizduoti vyro kelią iš oro uosto Briuselio centro kryptimi. „Vyras su skrybėle“ 7.58 val., prieš pat sprogimus išvykimo salėje, išėjo iš oro uosto pastato.

Vyras kelis kilometrus ėjo pėsčias, kol jo pėdsakai 9.50 val. dingo Briuselio Skarbeko rajone. Iš Skarbeko trys spėjami teroristai ryte taksi automobiliu išvyko į oro uostą.

Pakeliui įtariamasis atsikratė savo šviesios striukės. Policija dabar ieško ir šio rūbo. Vaizdo įrašą ji paskelbė „Youtube“ platformoje.

Per išpuolius Briuselio oro uoste ir metro stotyje kovo 22 dieną žuvo 32 žmonės. Oro uoste susisprogdino du mirtininkai. Prieš tai juos vaizdo kameros užfiksavo lydimus trečio vyro. Šis buvo su skrybėle ir nuo tada kaip „vyras su skrybėle“ yra ieškomas kaip trečias įtariamasis.