Pasaulyje

2021.01.25 10:15

Bernie`io Sanderso memai „dirbs“ kilniam tikslui – politikas pardavinėja atributiką, pelną skirs labdarai

LRT.lt2021.01.25 10:15

Per Joe Bideno inauguraciją užfiksuotas vaizdelis tapo interneto sensacija, kuriame užfiksuotas šiltai ant kėdės susirangęs senatorius Bernie Sandersas. Politikas iš Vermonto tikina, kad šio vaizdelio populiarumu pasinaudos norėdamas pamaitinti alkstančius senjorus.

B. Sanderso fanai dabar internete gali įsigyti marškinėlius, su milžiniško populiarumo susilaukusiu senatoriaus atvaizdu, o visi pinigai, gauti už juos, keliautų į labdaros organizacijų sąskaitą.

Interneto hitu tapusių senatoriaus Sanderso pirštinių populiarumas stebina: šių autorė teigia gaunanti tūkstančius užklausų

„Visi pinigai, kuriuos mes gausime už parduotus marškinėlius, keliaus į maisto programų, tokių kaip „Meals on Wheels“ fondą, kuris rūpinasi senjorais, turinčiais mažas pajamas. Tikimės surinkti porą milijonų dolerių“, – CNN tikino demokratas B. Sandersas.

Vaizdelis, kurį inauguracijos metu užfiksavo AFP naujienų agentūros fotografas Brendanas Smielowskis sulaukė neįtikėtino populiarumo.

Internete plinta įvairūs vaizdeliai, kuriame B. Sandersas „užfiksuotas“ kartu su komiksu herojumi „Betmenu“, ar „sėdintis“ šalia Winstono Churchillo ar Josifo Stalino Jaltos konferencijos metu 1945 metais.

Kalbėdamas apie inauguracijoje pademonstruotą įvaizdį, senatorius CBS televizijos žurnalistams patikino, kad išskirtinė išvaizda jam nelabai rūpi: „Vermonte mes rengiamės šiltai, kad nesušaltume, o mada mums nelabai rūpi“.

Pirštines, kurias per J. Bideno inauguraciją dėvėjo B. Sandersas jam atsiuntė pradinės mokyklos mokytoja Jennifer Ellis. Moteris nesitikėjo, kad atsiųstos pirštinės senatoriui taip patiks, ir kad jis jas dėvės tokios svarbos renginyje.

„Žmonės yra tokie juokingi. Tai yra tai ko mums reikia šiuo sudėtingu metu. Mums reikia pasijuokti iš kažko, kas yra nekenksminga ir nesusiję su politika“, – kalbėjo J. Ellis.