Pasaulyje

2016.04.01 14:50

Paryžiaus centre – dujų sukeltas sprogimas

LRT RADIJAS, LRT.lt2016.04.01 14:50

Paryžiaus centre penktadienio vidurdienį nugriaudėjo sprogimas, skelbia „France Info“. Dujų sprogimas Paryžiaus Monparnaso rajono gyvenamųjų namų kvartale sukėlė laikiną paniką. Buvo baiminamasi, kad sprogimo priežastis galėjo būti teroro aktas, tačiau vėliau paaiškėjo, kad sprogimą lėmė dujų nuotėkis.

Paryžiaus policijos spėjimu, tai galėjo būti buitinis incidentas. Pranešama, kad galėjo sprogti susikaupusios dujos arba dujinė viryklė, tačiau tikroji incidento priežastis nežinoma. Iš aplink sprogimo vietą esančios teritorijos evakuoti gyventojai.

Į incidento vietą atvyko keli greitosios pagalbos ir ugniagesių ekipažai. Kol kas nepranešama, ar šio Prancūzijos sostinėje įvykusio sprogimo metu buvo sužeisti žmonės, apie mirtinas aukas taip pat neskelbiama.

Įvykio liudininkų darytos nuotraukos leidžia spėti, kad sprogimas buvo stiprus, nes nugriovė didelę dalį namo. Nuotraukose matoma, kad keli pastato aukštai buvo stipriai apgadinti. Socialiniuose tinkluose vienos kulinarinės mokyklos auklėtiniai paviešino nuotraukas, kuriose matomi iš pastato bėgantys studentai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.