Pasaulyje

2016.03.29 13:16

Jungtiniuose Arabų Emyratuose gaisras nuniokojo du gyvenamuosius dangoraižius

Adžmane didžiulis gaisras pirmadienį apėmė bent du gyvenamuosius dangoraižius, pranešė vietos žiniasklaida ir vienas įvykio liudininkas tame šiauriniame Jungtinių Arabų Emyratų mieste.

Ugnis apėmė vieną pastatą gyvenamųjų daugiaaukščių kvartale „Ajman One“, kuriame stūkso 12 dangoraižių, ir išplito į dar bent vieną pastatą, sakoma dienraščio „Gulf News“ portalo pranešime.

Adžmano policija nurodė, kad viena besilaukianti moteris buvo hospitalizuota dėl kvėpavimo sutrikimo, o penkiems lengvai nukentėjusiems žmonėms pagalba buvo suteikta įvykio vietoje.

Pastatų gyventojai buvo evakuoti, o policija paskelbė, kad gaisras buvo suvaldytas.

Vienas gyventojas sakė naujienų agentūrai AFP, kad gaisrą tame pajūrio mieste sparčiai išplito dėl stipraus vėjo.

Pastaruoju metu ugnis nuniokojo jau ne vieną JAE daugiaaukštį pastatą, o vėliausias iš tokių incidentų buvo gaisras Dubajaus viešbutyje „Address Downtown“, įsiplieskęs Naujųjų metų išvakarėse.

Pernai lapkritį didžiulis gaisras apėmė tris gyvenamųjų pastatų kvartalus Dubajaus centre. Tąsyk teko uždaryti vieną metropoliteno liniją, bet žmonės nenukentėjo.

Vasarį didelis gaisras įsiplieskė viename aukščiausių šio emyrato pastatų – dangoraižyje „Torch“; tąsyk išdegė dalis prabangių apartamentų ir teko evakuoti aplinkinius pastatus Dubai Marinos rajone.

2012 metais didžiulis gaisras nusiaubė 34 aukštų pastatą „Tamweel Tower“ kaimyniniame Džumeiros Ežero dangoraižių rajone. Vėliau buvo nustatyta, kad tąsyk ugnis įsiplieskė nuo cigaretės, išmestos į šiukšliadėžę.