Naujienų srautas

Pasaulyje2016.03.23 16:56

Vokietijos policija sulaikė tris įtartinus ekstremistus

ELTA 2016.03.23 16:56

Pranešama, kad Vokietijos policija Bavarijos žemėse netoli Miuncheno sulaikė tris įtartinus Kosovo ekstremistus. Pradėtas tyrimas, nes įtariama, kad vyrai ruošėsi atlikti sudėtingus išpuolius, rašo „Deutsche Welle“.

Prokuroro atstovas trečiadienį Miunchene sakė, kad antradienį magistralėje iš Austrijos Zalcburgo miesto į Miuncheną, netoli Bavarijos Rosenheimo miesto, buvo sulaikyti trys vyrai, tačiau valdžios institucijos neaptiko sąsajų su išpuoliais Briuselyje.

Valstybinė policija sustabdė vyrus, nes prieš tai gavo anoniminį pranešimą, sukėlusį „įtarimų, kad jie ruošiasi atlikti valstybei grėsmingą nusikaltimą“. Tačiau pareigūnai pabrėžė, kad kol kas nėra jokių įrodymų, kad ekstremistai susiję su antradienio atakomis Briuselyje.

Anot vietos transliuotojo „Bayerischer Rundfunk“ (BR), įtariamieji keliavo sidabriniu Mercedez automobiliu. Vyrų amžius svyruoja tarp 36 ir 46 amžiaus, du iš jų broliai. Vienam iš brolių išduotas arešto orderis, kad pavyktų išvengti jo deportacijos į Kosovą.

Kiek yra žinoma, trys vyrai dirbo Belgijos statybų įmonėje ir su savimi turėjo 10 tūkst. eurų grynaisiais, kurie, anot vyrų, reikalingi įrankiams pirkti ir mašinos priežiūrai. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi