Naujienų srautas

Pasaulyje2016.03.21 12:23

Rostovo prie Dono oro uostas atnaujino darbą po „Flydubai“ lainerio katastrofos

BNS 2016.03.21 12:23

Rusijos pietvakarinio miesto Rostovo prie Dono pirmadienį vėl atnaujino darbą, praėjus dviem dienoms po pigių skrydžių bendrovės „Flydubai“ lėktuvo katastrofos, nusinešusios visų 62 jame buvusių žmonių gyvybes.

Laineris „Boeing 737“, skridęs iš Dubajaus į Rostovą prie Dono, sudužo ir sprogo, kai iš antro karto nepataikė nutūpti ant tako per smarkų vėją ir lietų.

„Oro uostas dabar veikia visu pajėgumu“, – vienas oro uosto atstovas sakė naujienų agentūrai AFP.

Rostovo srities pareigūnai sekmadienį sakė, kad darbininkai baigė valyti oro uosto taką nuo nuolaužų, kurios, pasak tyrėjų, buvo pažirusios iki 1,5 km nuo sudužimo vietos.

Skrydžiai iš Rostovo prie Dono oro uosto buvo atnaujinti pirmadienį apie 6 val. 30 min. Grinvičo (8 val. 30 min. Lietuvos) laiku, bet skrydžiai į tą 1 mln. gyventojų turintį miestą buvo atidėti arba atšaukti.

Pareigūnai pradėjo baudžiamąjį tyrimą, mėgindami išsiaiškinti, ar šią katastrofą, per kurią žuvo visi 55 keleiviai ir septyni įgulos nariai, nulėmė pilotų klaida, techninis gedimas, ar blogi orai.

Abi lėktuvo juodosios dėžės buvo rastos avarijos vietoje, bet jos „smarkiai apgadintos“, nurodė Rusijos tarpžinybinis aviacijos komitetas, pridūręs, kad duomenų nuskaitymui ir analizei prireiks laiko.

Dubajaus valstybinės pigių skrydžių bendrovės „Flydubai“, kuri yra Jungtinių Arabų Emyratų oro vežėjų flagmanės „Emirates Airlines“ antrinė įmonė, ekspertai padeda vykdyti šį tyrimą, pridūrė Rusijos tyrėjai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi