Pasaulyje

2016.03.10 23:10

Paryžiuje – vėl šūviai

DELFI.lt, BNS 2016.03.10 23:10

Pranešama, kad šalia Bastilijos aikštės mažiausiai vienas žmogus buvo sužeistas po to, kai istorinėje miesto vietoje pasigirdo šūviai.

Kol kas incidento priežastys nėra aiškios, tačiau kaip vieną iš versijų žiniasklaida nurodo ginčą tarp ginkluotų žmonių.

Policija atmeta teroro akto versiją ir sako, kad tai buvęs „privatus ginčas“.

„The Independent“ skelbia, kad kol kas suimtas yra vienas asmuo, tačiau gali būti, kad konflikte dalyvavo ir daugiau žmonių, kadangi policija ieško dar dviejų asmenų, pasišalinusių iš įvykio vietos.

Kaip nurodo „The Telegraph“ korespondentas Henry Samuelis iš Paryžiaus, incidentas įvyko netoli tos vietos, kur teroristai lapkričio 13-ąją nužudė 90 žmonių prie koncertų salės „Bataclan“.

Ketvirtadienį šaudyta priešais restoraną „Chez Papa“. Pasak vieno liudininko, į nukentėjusį vyrą šauta du kartus, bet jo būklė nėra sunki.

Paryžiaus ir kitų miestų gatvėse Prancūzijoje patruliuoja apie 10 tūkst. karių, kad būtų išvengta potencialių džihadistų išpuolių.

Vis dėlto vidaus reikalų ministras Bernard`as Cazeneuve`as praėjusią savaitę perspėjo, kad teroro išpuolių pavojus „niekad nebuvo didesnis“.