Pasaulyje

2016.03.02 19:46

JAV pareigūnas tvirtina, kad Mozambike aptikta dingusio Malaizijos lėktuvo nuolauža

BNS2016.03.02 19:46

Mozambike savaitgalį aptikta į krantą išmesta nuolauža, anot ją preliminariai ištyrusių ekspertų, gali būti iš tokio paties lėktuvo kaip dingęs Malaizijos avialinijų lėktuvas, skridęs MH-370-uoju reisu, sakė vienas pareigūnas, artimas tyrimo grupei.

Nebūdamas įpareigotas viešai kalbėti apie šį tyrimą jis sakė, kad rasta nuolauža esanti dešiniojo „Boeing 777“ horizontalaus stabilizatoriaus priekinė dalis iš tokio paties tipo orlaivio kaip prieš dvejus metus dingęs Malaizijos lėktuvas.

Pažymėjęs, kad tas „Boeing 777“, skraidinęs 239 žmones, yra vienintelis žinomas dingęs, pareigūnas sakė, kad rastoji nuolauža gabenama į Malaiziją. Ji pagaminta iš kompozitinės stiklo pluošto medžiagos su korėto aliuminio užpildu viduje.

Apie „didelę tikimybę“, kad nuolauža yra iš to nelaimingojo lėktuvo „Boeing 777“, socialiniame tinkle parašė ir Malaizijos transporto ministras Liowas Tiong Lai, dar pridūręs, kad „tai dar nepatvirtina ir nepatikrinta“.

Tuo tarpu Mozambiko Nacionalinės civilinės aviacijos direktorius Joao Abreu neigė tokius pranešimus ir tvirtino, kad pareigūnai nėra radę jokios dingusiojo lėktuvo dalies.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt