Pasaulyje

2016.02.23 13:40

Traukinio avarija Nyderlanduose: 1 žmogus žuvo, 10 sužeistų

15min.lt2016.02.23 13:40

Mažiausiai vienas žmogus žuvo ir dar dešimt sužeisti traukiniui įsirėžus į keliamąjį kraną netoli Dalfseno miesto Nyderlanduose.

Liudininkų teigimu, kranas buvo pergabenamas per geležinkelio bėgių sankirtą, kai į jį rėžėsi traukinys. Nyderlandų policijos teigimu, avarija įvyko apie 9 valandą ryto vietos laiku.

Olandijos naujienų tinklalapių paskelbtose nuotraukose, padarytose po rytą įvykusios avarijos, matosi šalia geležinkelio pylimo tarp dirbamų laukų ant šono nuvirtęs sąstatas.

Visuomeninis transliuotojas RTV paskelbė, kad per avariją žuvo traukinio mašinistas, o mažiausiai vienas keleivis buvo sužeistas. Pranešime sakoma, kad traukiniu važiavo nedaug žmonių.

„Pagal preliminarius pranešimus, žuvo vienas žmogus“, – Dalfseno meras Hanas Notenas sakė visuomeniniam transliuotojui NOS, pridūręs, kad avarijos padariniai galėjo būti daug blogesni.

Kalbėdamas atskirai, jis sakė, kad apie 10 žmonių buvo sužeisti, bet nei vieno iš jų gyvybei pavojus negresia.

H. Notenas nurodė, kad avarijos metu traukinyje buvo 10–15 žmonių. Keleivinis sąstatas rėžėsi į vikšrinę mašiną tarp Zvolės ir Emeno stočių.

„Traukinyje nebuvo daug žmonių. Vakarinis traukinys paprastai būna pilnas, bet rytiniai – ne“, – aiškino meras.

Vietos policija naujienų agentūrai AFP pasakė tik tiek, kad įvyko traukinio avarija, o daugiau detalių nepateikė.

Vienas incidento liudininkas pasakojo NOS, kad vikšrinis kranas labai lėtai važiavo per bėgius ir nespėjo išvengti susidūrimo su atvažiuojančiu traukiniu.