Naujienų srautas

Pasaulyje2016.02.22 20:54

Prancūzijos ministras: norime, kad Jungtinė Karalystė liktų ES

ELTA 2016.02.22 20:54

Prancūzija nori, kad Jungtinė Karalystė liktų Europos Sąjungoje (ES), pareiškė Vilniuje viešintis Prancūzijos ministras Europos reikalams Harlemas Desiras.  

„Šiandien mes su ministru kalbėjomės tiek Ukrainos klausimais, tiek Jungtinės Karalystės likimo ES. Mes norime, kad ji liktų ES ir mes dar aptarsime tuos klausimus šiandien vakare. Mūsų bendradarbiavimas ir mūsų siekis išvien yra tikrai svarbus“, – bendroje spaudos konferencijoje su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi sakė H. Desiras.

Lietuvos diplomatijos vadovas kalbėjo, kad pastarosiomis dienomis visų dėmesys buvo nukreiptas į Jungtinės Karalystės pastangas išsiderėti geresnes pozicijas Bendrijoje, tačiau, nepaisant to, L. Linkevičius taip pat išreiškė viltį, kad Didžioji Britanija liks ES nare.

„Kartu labai tikime ir viliamės, kad Jungtinė Karalystė liks ES nare", – sakė L. Linkevičius.

Britai birželio 23 d. balsuos dėl to, ar jų šalis turi likti ES, ar ne. Britų premjerui Davidui Cameronui praėjusią savaitę pavyko susitarti su ES dėl reformų, todėl jis agituos gyventojus balsuoti už pasilikimą. Įtakos rinkėjams gali turėti ir įmonių nuomonė, nes britai nerimauja, kaip referendumo rezultatai atsilieps jų darbo vietoms.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi