Pasaulyje

2016.02.21 17:26

Pareigūnams patikslinus informaciją Mičigano šaudynių aukų sumažėjo iki šešių

BNS2016.02.21 17:26

JAV šiaurinėje Mičigano valstijoje ginkluotas užpuolikas nušovė šešis žmones, o dar du sunkiai sužeidė, sekmadienį pranešė policija, dar kartą patikslinusi aukų skaičių po to, kai buvo suimtas su šiuo išpuoliu siejamas ginkluotas baltaodis vyras.

Policija anksčiau buvo paskelbusi, kad per incidentą Mičigano vakarinėje dalyje buvo nužudyti septyni žmonės.

Kalamazu viešojo saugumo departamento vadovas Jeffas Hadley sakė, kad medikai anksčiau pranešė apie vienos 14-metės mirtį, bet vėliau paaiškėjo, kad ta mergaitė tebėra gyva. Pareigūnas pridūrė, kad sekmadienio rytą tos paauglės būklė tebebuvo sunki.

Dėl tų šaudynių buvo suimtas Kalamazu apygardoje gyvenantis 45 metų Jasonas Daltonas, kuris, pasak J. Hadley, anksčiau nebuvo įvykdęs baudžiamųjų nusikaltimų.

Policija nurodė, kad ši ataka prasidėjo apie šeštadienį apie 18 val. vietos (sekmadienį 1 val. Lietuvos) laiku prie vieno gyvenamojo komplekso prie Kalamazu apygardos rytinės ribos, kur užpuolikas kelis kartus šovė į vieną moterį ir ją sunkiai sužeidė.

Praėjus mažiau negu keturioms valandoms, vienas vyras ir jo sūnus buvo nušauti, apžiūrinėdami mašinas prie automobilių prekybos salono, esančio už maždaug 24 km nuo pirmojo išpuolio vietos.

Dar po 15 min. penki žmonės, tarp jų minėta 14-metė, buvo pašauti automobilių stovėjimo aukštelėje prie restorano, priklausančio maitinimo tinklui „Cracker Barrel“.

Pasak pareigūnų, užpuolikas savo taikinius veikiausiai pasirinko atsitiktinai.

Įtariamasis J.Daltonas buvo sučiuptas sekmadienį 12 val. 40 min. vietos (7 val. 40 min. Lietuvos) laiku.

Mėlyną universalą „Chevy HHR“ vairavęs vyras buvo ginkluotas, kai pareigūnai jį sustabdė, bet pasidavė nesipriešindamas, sakė Kalamazu apygardos šerifo pavaduotojas Paulas Matyasas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.