Naujienų srautas

Pasaulyje2016.02.21 17:28

Mičigane ginkluotas užpuolikas nužudė šešis žmones

BNS, LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.02.21 17:28

Šešižmonės buvo nušauti, o dar trys sužeisti ginkluoto užpuoliko Kalamazu apygardoje JAV šiaurinėje Mičigano valstijoje. 

Kalamazu apygardos šerifo pavaduotojas Paulas Matyasas sakė televizijos „Fox“ regioninį žinių kanalą „17 News“, kad buvo šaudoma prie restorano „Cracker Barrel“, „Ford“ automobilių pardavimo salono ir vieno gyvenamojo komplekso.

Dviejų sužeistųjų būklė buvo kritinė, o vieno – sunki, nurodė pareigūnas.

Pasak P. Matyaso, įtariamasis, kuris dar nėra sučiuptas, yra baltaodis, iš pažiūros vyresnis negu 50 metų. Tas vyras vairavo mėlyną universalą „Chevy HHR“ ir šaudė į žmonės, tikriausiai nesirinkdamas aukų.

Visi tie šaudymo atvejai „atrodo esantys susiję“ su vienu ir tuo pačiu užpuoliku, P. Matyasas sakė televizijai „24 Hours News 8“.

„Trumpai tariant, atrodo, kad tas žmogus važinėjo aplink, susirasdavo žmonių ir juos nušaudavo vietoje“, – aiškino šerifo pavaduotojas.

„Galėčiau neabejodamas sakyti, kad tai žudikas maniakas“, – pridūrė jis.

Šaudymus įtariamasis pradėjo iš automobilio. Iš viso buvo keli atskiri incidentai, siejami su šaudymais. Per išpuolį 4 asmenys mirtinai sužeisti viename restoranų, kiti du – automobilių pardavimo aikštelėje. 

Liudininkų teigimu, įtariamajam apie 50 metų, jis važinėja tamsiai mėlynu automobiliu. Policija jau sulaikė ir apklausia įtariamąjį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi