Naujienų srautas

Pasaulyje2016.02.08 20:55

Valdančioji Ukrainos dauguma reikalauja A. Jaceniuko atsistatydinimo

ELTA 2016.02.08 20:55

Petro Porošenkos bloko lyderis Jurijus Lutsenka po pirmadienį vykusio koalicijos susitikimo pasakė žurnalistams, kad trys iš keturių valdančiosios daugumos frakcijų Ukrainos parlamente reikalauja premjero Arsenijaus Jaceniuko atsistatydinimo, praneša TASS.

Vienintelė politinė jėga, prieštaraujanti atsistatydinimui, A. Jaceniuko „Liaudies frontas“, – sakė J. Lutsenka.

„Esama prieštaringų pareiškimų: „Liaudies frontas“ tvirtai palaiko premjerą A. Jaceniuką, o kitos trys frakcijos (P. Porošenkos blokas, „Batkivščyna“ („Tėvynė“) ir „Samopomič“ („Susivienijimas“) priešinasi A. Jaceniukui“, – sakė J. Lutsenka, pridurdamas, kad esant tokiai situacijai, „premjeras ir parlamentas privalo rasti išeitį“. 

Tačiau jis neatmetė kompromisinio sprendimo galimybės. „Mes esame pasirengę kalbėtis bet kokiomis sąlygomis, jeigu ministrų kabinetas ir toliau dirbs savo darbą. Mums nereikia tokios vyriausybės, reikalinga vyriausybė, kuri dirbs. Šiems tikslams pasiekti reikia daugumos įstatymų leidėjų palaikymo. Šiandien išgyvename įsisiautėjusią politinę krizę, kuri reikalauja, kad politikai nustotų šantažuoti“, – sakė J. Lutsenka.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi