Naujienų srautas

Pasaulyje2016.02.08 14:06

Taivane po drebėjimo iš po griuvėsių tebetraukiami gyvi likę žmonės

BNS 2016.02.08 14:06

Dar du žmonės, tarp jų moteris, kuri buvo įstrigusi po savo žuvusio vyro kūnu, pirmadienį buvo ištraukti gyvi iš sugriuvusio daugiaaukščio gyvenamojo namo praėjus dviem dienoms po stipraus žemės drebėjimo, nusinešusio mažiausiai 36 žmonių gyvybes.

Taivano transliuotojas „Eastern Broadcasting Corp.“ pranešė, kad Tsao Wei-ling šūktelėjo „Aš čia!“, kai gelbėtojai ardė griuvėsius, mėgindami ją pasiekti.

Gelbėtojai pasakojo, kad moteris buvo rasta po savo vyro kūnu, kuris apsaugojo ją nuo įgriuvusios metalinės sijos.

Tsao Wei-ling vyras ir dvimetis sūnus buvo rasti negyvi, o dar penkių jos šeimos narių likimas kol kas nežinomas.

Dar vienas gyvas likęs ir sąmoningas vyras buvo ištrauktas iš buvusio šeštojo aukšto 17-os aukštų name.

Gelbėtojai taip pat turi duomenų, kad viena 28 metų migrantė darbininkė ir jos aštuonmetė dukrelė yra gyvos ir sąmoningos, įstrigusios penktojo aukšto griuvėsiuose.

Manoma, kad per 100 žmonių tebėra įkalinti sugriuvusiame pastate po žemės drebėjimo, kuris smogė likus porai dienų iki Naujųjų metų pagal kinų mėnulio kalendorių – vienos iš svarbiausių švenčių, per kurią visi šeimų nariai tradiciškai susirenka kartu.

Labiausiai nuo drebėjimo nukentėjusio Tainano miesto administracija informavo, kad iš sugriuvusio 17-os aukštų gyvenamojo namo buvo išgelbėti daugiau negu 170 žmonių.

Po šeštadienį Taivano pietinę dalį supurčiusio stipraus 6,4 balo žemės drebėjimo patvirtintų aukų skaičius - 36 žmonės, iš kurių 34 buvo rasti minėtame sugriuvusiame Tainano daugiaaukštyje, o du kiti – kitose to miesto vietose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi