Pasaulyje

2016.01.31 11:54

Maskvoje per gaisrą siuvykloje žuvo bent 12 žmonių

BNS2016.01.31 11:54

Maskvos rytiniame rajone per gaisrą vienoje siuvykloje žuvo mažiausiai 12 žmonių – daugiausiai migrantų darbininkų iš Centrinės Azijos, taip pat trys vaikai, sekmadienį pranešė Rusijos pareigūnai.

„Gaisro aukomis tapo 12 žmonių. ... Pagal preliminarius duomenis, žuvusieji buvo darbininkai iš Centrinės Azijos šalių, kurie ten pat ir gyveno“, – naujienų agentūra „Interfax“ citavo šaltinius gelbėjimo tarnybose.

Rusijos vaikų teisių ombudsmenas Pavelas Astachovas savo „Twitter“ pranešime patvirtino, kad tragedijos aukomis tapo migrantai darbininkai, kurie gyveno tame pastate su savo vaikais, iš kurių žuvo bent trys – tarp jų vienas kūdikis..

„Pagal preliminarius duomenis, darbo vietoje gyveno migrantai. Kai kurie – netgi su vaikais. Iškelta baudžiamoji byla. Tiriama padegimo versija“, – nurodė P.Astachovas.

Gaisras įsiplieskė šeštadienį apie 21 val. vietos (20 val. Lietuvos) laiku ir buvo užgesintas 0 val. 55 min. (šeštadienį 23 val. 55 minučių). Per šį incidentą išdegė apie 3 tūkst. kv. metrų patalpų ir įgriuvo dalis stogo.

Pasak teisėsaugos pareigūnų sakė, kad tas pastatas priklausė bendrovei „Integral dizain“, kuri jį nuomojo, o ten veikusioje siuvykloje buvo siuvami drabužiai ir patalynė.

Vienas teisėsaugos šaltinis sakė „Interfax“, kad įvykio vietoje buvo rasti du gaisro židiniai, todėl tikėtina, kad pastatas buvo padegtas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt