Pasaulyje

2016.01.28 14:37

Londone antrą dieną iš eilės evakuojamos mokyklos

Sigutė Limontaitė, 15min.lt2016.01.28 14:37

Ketvirtadienio rytą pietvakarių Londone evakuotos kelios mokyklos kilus saugumo grėsmei. Merton rajone iš mokyklų išvesdinti vaikai ir darbuotojai, kol pareigūnai aiškinasi, ar grėsmė reali. Šios evakuacijos – jau antros šią savaitę.

Evakuotos net tos mokyklos, kuriose nepranešta apie pavojų. Bishop Gilpin mokykla paskelbė viešą pranešimą ir paaiškino, dėl ko joje įvyko evakuacija. „Bishop Gilpin (mokykla) šiandien uždaryta, nes policija gavo pranešimą apie galimą pavojų netoliese esančiame Ricards Lodge pastate“, – rašoma pranešime.

Policija tikrina ne tik minėtą pastatą, bet ir kitas aplinkines mokyklas bei ligonines. Tikimąsi, kad pranešimai apie grėsmę – melagingi. Mertono Taryba pranešė, kad kol kas evakuotos trys mokyklos, tačiau pareigūnai tęsia darbą.

Pranešta, kad uždarytos Ricards Lodge bei Ursuline vidurinės mokyklos, taip pat ir Harris Mertono akademija. Pareigūnai kol kas neatskleidžia priežasčių ir galimos grėsmės detalių, tačiau patikra vis dar vyksta.

Antradienio rytą Anglijoje nuvilnijus pranešimų apie bombas bangai, buvo evakuota 14 mokyklų. Vėliau paaiškėjo, kad grėsmės būta netikros.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.