Pasaulyje

2020.10.26 19:38

Donaldas Trumpas nepraleido progos pašiepti jo vardą užmiršusį Joe Bideną

BNS2020.10.26 19:38

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį, likus savaitei iki prezidento rinkimų, nepraleido progos pasišaipyti iš savo varžovo Joe Bideno, kai šis pamiršo jo vardą ir pavadino George'u.

74 metų D. Trumpas dažnai kaltina 77 metų savo varžovą lapkričio 3 dienos rinkimuose, esą jis yra per senas būti prezidentu.

Sekmadienio vakarą kreipdamasis į vieno internetu transliuoto koncerto žiūrovus nuotoliniu būdu J. Bidenas niekaip negalėjo prisiminti D. Trumpo vardo.

Jis dukart pavadino savo varžovą „George'u“, galbūt galvoje turėdamas vieną iš buvusių prezidentų Bushų.

„Po dar ketverių metų George'o, hmm, George'o, jis – mes atsidursime tokioje pozicijoje, kad, jeigu Trumpas bus išrinktas, mes atsidursime kitokiame pasaulyje“, – sakė J. Bidenas, sėdėdamas šalia sutuoktinės Jill, kuri iš pažiūros bandė jam sufleruoti.

D. Trumpas siekia pavaizduoti J. Bideną kaip asmenį, kuris dėl psichinės sveikatos negali būti Baltųjų rūmų vadovu, todėl greitai pasinaudojo savo varžovo užmaršumo akimirka.

„Joe Bidenas vakar mane pavadino George'u. Negalėjo prisiminti mano vardo, – piktdžiugiškai parašė jis. – Melagienų kartelis dirba viršvalandžius, kad tai užmaskuotų!“

Jeigu J. Bidenas laimėtų rinkimus, jis būtų vyriausias kada nors išrinktas JAV prezidentas. Pats J. Bidenas neigia D. Trumpo teiginius, esą jis yra psichiškai išsekęs, ir sako, kad taip D. Trumpas nori atitraukti dėmesį nuo savo paties darbų užimant prezidento postą.