Pasaulyje

2016.01.27 15:37

B. Obama ragina paskubinti vaistų nuo Zikos viruso kūrimą

LRT RADIJAS, LRT.lt2016.01.27 15:37

Jungtinių Valstijų prezidentas Barackas Obama ragina imtis neatidėliotinų veiksmų prieš Zikos virusą, dėl kurio vaikai gimsta su neišsivysčiusiomis galvomis.

Anot B. Obamos, reikia paskubinti vaistų ir vakcinų tyrimus bei užtikrinti, kad visiems amerikiečiams būtų suteikta informacija apie virusą. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, virusas gali išplisti visose Amerikos šalyse.

Infekcija, pasižyminti tokiais simptomais, kaip nedidelis karščiavimas, konjunktyvitas ir galvos skausmas, jau buvo užfiksuota 21-oje Karibų, Šiaurės ir Pietų Amerikos šalyje, trečiadienį apie susirgimus paskelbta ir Danijoje bei ŠveicarijojeAnot B. Obamos, reikia paskubinti vaistų ir vakcinų tyrimus bei užtikrinti, kad visiems amerikiečiams būtų suteikta informacija apie virusą. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, virusas gali išplisti visose Amerikos šalyse.

Infekcija, pasižyminti tokiais simptomais, kaip nedidelis karščiavimas, konjunktyvitas ir galvos skausmas, jau buvo užfiksuota 21-oje Karibų, Šiaurės ir Pietų Amerikos šalyje, trečiadienį apie susirgimus paskelbta ir Danijoje bei Šveicarijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.