Pasaulyje

2020.10.22 15:43

Cichanouskaja prabilo apie gyvenimą Lietuvoje: dukra nuolat teiraujasi, kur yra jos tėtis

LRT.lt2020.10.22 15:43

Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja „Youtube“ laidos „A pagovorit“ metu papasakojo, kaip jai sekasi laiką leisti Lietuvoje ir kaip apie atvykimą į mūsų šalį ji papasakojo savo vaikams, praneša nepriklausomas Baltarusijos portalas Tut.by.

Paklausta apie jai paskelbtą tarptautinę paiešką S. Cichanouskaja teigė, kad „jai tai absoliučiai nieko nereiškia, nes Baltarusijoje nėra jokio teisingumo, o valdžia apkaltinti gali bet ką“.

Ji taip pat patikino, kad Lietuvoje yra saugi ir jai nereikia mokėti už savo šeimos narių apsaugą.

S. Cichanouskaja atskleidė, kad mūsų šalyje gyvena kartu su savo gerais draugais, o sąskaitas už būstą jai apmoka paramos organizacijos.

Moteris tikina, kad jos vaikai norėtų grįžti į gimtinę, o jos jauniausioji dukra nuolat klausinėja kur yra jos tėtis, skelbia portalas Tut.by.

„Manau, kad vyriausiasis sūnus puikiai supranta šią situaciją. Mes apie tai nekalbame, bet jis turi prieigą prie socialinių tinklų, „Youtube“ vaizdo įrašų, jis puikiai suvokia padėtį Baltarusijoje. Kartais jis pats nuramina sesę, sakydamas, kad tėtis tuoj pasirodys“, – kalbėjo Baltarusijos opozicijos narė.

S. Cichanouskaja taip pat pasakojo, kad išvykimą į Lietuvą vaikams aiškino kaip apsisaugojimą nuo koronaviruso, rašo portalas Tut.by.

„Palikome šalį, kad neužsikrėstume koronavirusu. Taip jiems pasakiau, kai atvykome čia“, – sakė S. Cichanouskaja.