Pasaulyje

2016.01.18 12:40

Sunegalavęs Latvijos prezidentas paguldytas į sostinės ligoninę

BNS2016.01.18 12:40

Sunegalavęs Latvijos prezidentas Raimondas Vėjuonis buvo paguldytas į sostinės Rygos ligoninę „Gailezers“, pranešė naujienų agentūrai ligoninės atstovė spaudai Inguna Potetinova, tačiau daugiau jokių detalių nepateikė.

Savo ruožtu prezidento atstovas spaudai Gustas Kikustas BNS nurodė, jog R.Vėjuonis buvo hospitalizuotas siekiant pagreitinti jo gijimą po virusinės infekcijos.

G.Kikustas pažymėjo, kad būdamas ligoninėje prezidentas eis savo oficialiais pareigas, tačiau nedalyvaus šią savaitę suplanuotuose viešuose pasirodymuose.

Pirmadienį šalies vadovas buvo suplanavęs susitikti su Latvijoje viešinčiu Gruzijos parlamento vadovu Davidu Usupašviliu.

Be to, šią savaitę R.Vėjuonis dar buvo numatęs dalyvauti atminimo renginiuose, skirtuose 1991 metų Barikadų dienų įvykių 25-osioms metinėms, ir iškilmingoje Konstitucinio teismo teisėjos Daigos Rezevskos prisaikdinimo ceremonijoje.

Taip pat buvo planuojama, kad R.Vėjuonis dalyvaus konkurso „Ieškome širdingiausios medicinos sesers“ laureatų apdovanojimo ceremonijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt