Pasaulyje

2016.01.15 12:13

S. Abdeslamas susisiekė su savo advokatu

ELTA 2016.01.15 12:13

Europoje labiausiai ieškomas Paryžiaus išpuolių dalyvis bandė užmegzti kontaktą su advokatu, praneša Belgijos žiniasklaida.

Salahas Abdeslamas, kuris, kaip įtariama, lapkričio 13 dieną dalyvavo išpuoliuose Paryžiuje, susisiekė su belgų advokatu Svenu Mary, skelbia naujienų agentūra Belga, cituodama neįvardytus šaltinius. Pats advokatas nepanoro komentuoti šios informacijos.

Jei žinia pasitvirtintų, tai reikštų, kad S. Abdeslamas svarsto pasiduoti Belgijos policijai, kuri jo ieško nuo lapkričio.

Po išpuolių Prancūzijoje Belgijos pareigūnai surengė kelis reidus Briuselio Molenbeko rajone. Manyta, kad S. Abdeslamas paspruko į Siriją, tačiau žvalgybos tarnybos nesugebėjo nustatyti jo buvimo vietos.

Belgijoje gyvenanti vaikino šeima anksčiau per interviu žiniasklaidai ragino S. Abdeslamą pasiduoti pareigūnams.

„Geriau jau matyčiau savo brolį kalėjime, o ne kapinėse“, – interviu transliuotojui RTBF sakė S. Abdeslamo brolis Mohammedas. „Jam geriausia būtų pasiduoti, kad institucijos galėtų tiksliai nustatyti, kas įvyko“, – jis pridūrė per kitą interviu.

Vyresnysis S. Abdeslamo brolis 31-erių Ibrahimas lapkričio 13 dieną Paryžiuje susisprogdino netoli kavinės „Comptoir Voltaire“.