Naujienų srautas

Pasaulyje2016.01.09 13:21

Išpuoliai Kelne paskatino A. Merkel galvoti apie migrantų įstatymų griežtinimą

ELTA 2016.01.09 13:21

Po seksualinio pobūdžio nusikaltimų naujametę naktį Kelne, kur įtariami dalyvavę ir pabėgėliai, Vokietijos kanclerė Angela Merkel pranešė apie ketinimus apsvarstyti įstatymų pakeitimus, kad būtų lengviau iš šalies deportuoti nusikaltusius migrantus, informuoja BBC.

Pagal šiuo metu galiojančius Vokietijos įstatymus, prieglobsčio prašytojai yra priverstinai išsiunčiami iš šalies tik tada, jeigu jie yra nuteisti bent trijų metų laisvės atėmimo bausme ir jeigu jų kilmės šalyse jų gyvybėms negresia pavojus.

Tikimasi, kad A. Merkel konservatyviosios krikščionių demokratų partijos nariai pasiūlys pakeisti įstatymus taip, kad bent kokio dydžio laisvės atėmimo bausme nuteisti migrantai būtų deportuoti. "Manau, kad yra požymių, liudijančių apie pokyčių būtinybę. Vidaus reikalų ir teisingumo ministrai svarsto, kaip galima būtų patobulinti įstatymus", – sakė Vokietijos kanclerė.

A. Merkel partijos lyderiai šį šeštadienį renkasi į pasitarimą Mainco mieste.

Tuo metu Vokietijos pareigūnai įspėja, kad prieš imigrantus nusiteikusios grupuotės naudojasi kilusia sumaištimi, kad sukeltų neapykantą pabėgėlių atžvilgiu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi