Pasaulyje

2016.01.01 09:33

Prabangiame Dubajaus viešbutyje – milžiniškas gaisras

DELFI.lt 2016.01.01 09:33

Ketvirtadienio vakarą Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE), Dubajuje, užsiliepsnojo vienas didžiausių pastatų – „Downtown Address“ dangoraižis, kuriame įsikūręs prabangus 63-jų aukštų viešbutis. Šis viešbutis stovi šalia aukščiausio pastato pasaulyje „Burj Khalifa“.

Gaisras pasiglemžė kelis dangoraižio aukštus,plintant liepsnoms iš pastato girdėjosi sprogimai. Įtariama, kad gaisras kilo 20-tame dangoraižio aukšte. Prasidėjus gaisrui maždaug 21 val. 30 min vietos laiku (19 val. 30 min Lietuvos laiku), mieste nebuvo iššautas nei vienas fejerverkas, todėl gaisro priežastis dar nėra žinoma.
 
Gaisro vietoje, liudininkų teigimu, dirba mažiausiai keturios ugniagesių gelbėtojų brigados. Spėjama, kad prasidėjus gaisrui viešbutyje buvo nemažai žmonių, mat čia esantis restoranas yra populiari vieta stebėti naujametinius fejerverkus. 63-jų aukštų pastate veikia ne tik 5 žvaigždučių viešbutis, bet ir keli restoranai, parduotuvės. Kiek žmonių dangoraižyje buvo nelaimės metu, nėra žinoma.
 
Kilus gaisrui, pastate esantys žmonės buvo evakuoti, teigia liudininkai. Prieš vidurnaktį vietos laiku (apie 22 val. Lietuvos laiku) Dubajaus spaudos tarnyba pranešė, jog sužeista apie 14 žmonių. Dauguma iš jų patyrė nedidelius sužeidimus.

Pranešta apie aukas

Kilus gaisrui, pastate esantys žmonės buvo evakuoti, teigė liudininkai. Prieš vidurnaktį vietos laiku (apie 22val. Lietuvos laiku) Dubajaus spaudos tarnyba pranešė, jog sužeista apie 14 žmonių. Dauguma iš jų patyrė nedidelius sužeidimus.

Dubajaus valdžia, likus mažiau nei valandai iki vidurnakčio vietos laiku skelbė, jog Naujųjų metų sutikimas mieste vyks kaip įprasta, renginiai nėra atšaukiami.

Nepaisant šalia kilusio milžiniško gaisro, vidurnaktį įvyko ir tradicinis fejerverkų šou Burj Khalifa dangoraižyje.