Pasaulyje

2013.02.20 08:40

H. Clinton taps gerai apmokama oratore

ELTA2013.02.20 08:40

JAV valstybės sekretorė Hillary Clinton, anot žiniasklaidos, per metus uždirbdavo 200 000 dolerių. Tiek ir dar daugiau ji ateityje gali gauti tik per vieną valandą – kaip oratorė.

JAV valstybės sekretorė Hillary Clinton, anot žiniasklaidos, per metus uždirbdavo 200 000 dolerių. Tiek ir dar daugiau ji ateityje gali gauti tik per vieną valandą – kaip oratorė.

Sausį atsistatydinusią H. Clinton nusamdė Niujorke įsikūrusi Harry Walkerio agentūra. Ji tarpininkauja garsenybėms rengiant susitikimus su organizacijomis, įmonėmis ar sakant kalbas konferencijose.

Agentūros oratorių sąraše, be kitų, įrašyti buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas, buvęs Vokietijos kancleris Gerhardas Schroederis, buvęs Jungtinių Tautų (JT) generalinis sekretorius Kofi Annanas ir buvęs Šveicarijos centrinio banko vadovas Philippas Hildebrandas.

Po savo pasitraukimo iš Baltųjų rūmų 2001 metų sausį B. Clintonas, anot žiniasklaidos, susikrovė turtus iš kalbų sakymo: vien tik iki 2011-ųjų pabaigos jis tokiu būdu uždirbo 89 mln. dolerių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.