Pasaulyje

2015.12.11 15:28

Policija sulaikė asmenį, kuris planavo išpuolį Vokietijos-Nyderlandų futbolo rungtynėse

15min.lt 2015.12.11 15:28

Vokietijos policijos pareigūnai paskelbė sulaikę asmenį, kuris planavo surengti išpuolį lapkričio 17 dieną turėjusiose vykti, bet atšauktose Vokietijos-Nyderlandų futbolo rungtynėse.

Pranešama, kad įtariamas teroristas sulaikytas Misburge, netoli Hanoverio miesto.

Radus įtartiną lagaminą, rungtynės buvo atšauktos. Jos „Niedersachsenstadion“ stadione turėjo prasidėti lapkričio 17 dieną, 21.45 val. Į stadioną tuo metu jau buvo atvykusi ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel.

Policijos atstovės spaudai Stephanie Weiss teigimu, rastas įtartinas objektas – lagaminas. Tuo metu futbolo gerbėjai jau buvo įleidinėjami į stadioną.

Vokietijos žiniasklaida tuomet pranešė, kad šalies policija manė, jog pavojus Hanoveryje buvo labai realus – prie stadiono taip pat pastebėtas įtartinas asmuo.

Į stadioną besirenkantiems žmonėms buvo nurodyta nedelsiant palikti teritoriją, tačiau liudininkų teigimu, panikos nekilo. Žmonėms pasakyta namo skirstytis nedidelėmis grupėmis.

Hanoveryje buvo imtasi labai griežtų saugumo priemonių: stadioną apsupo automatais ginkluoti policininkai; buvo apieškoti žurnalistai, atvykę stebėti rungtynių, o policijos šunys apuostė jų daiktus, tikrindami, ar nėra sprogmenų.