Naujienų srautas

Pasaulyje2015.12.10 20:34

Ukraina teigia išardžiusi sukilėlių grupuotę Kijeve, yra žuvusių

ELTA 2015.12.10 20:34

Ukrainos saugumo tarnyba (SBU) ketvirtadienį pranešė išardžiusi ginkluotą sukilėlių grupuotę, veikusią netoli Kijevo ir kituose didžiuosiuose Ukrainos miestuose. Per saugumo operaciją žuvo du žmonės, informuoja „Reuters“.

SBU saugumo tarnyba sulaikė du Rusijos ir tris Ukrainos piliečius po susišaudymo, per kurį žuvo specialiųjų pajėgų pareigūnas ir iš Rusijos kilęs ginkluotos grupuotės narys, „Facebook“ paskyroje pranešė tarnybos atstovė Olena Gitlianska.

„Vien vienoje sostinės vietoje radome aštuonis savadarbius sprogmenis, keturis kilogramus TNT medžiagos, automatų, apie 40 rankinių granatų ir 2 tūkst. šovinių“, – pridūrė SBU atstovė.

Kijevas ne kartą apkaltino Maskvą prorusiškų separatistų rėmimu Rytų Ukrainoje ir bandymais destabilizuoti kitus šalies regionus.

Jungtinės Tautos (JT) šią savaitę pranešė, kad ginklai ir kovotojai iš Rusijos ir toliau plūsta į sukilėlių kontroliuojamas teritorijas Rytų Ukrainoje. Organizacijos duomenimis, 20 mėnesių trunkantis konfliktas tarp separatistų ir Kijevo vyriausybinių pajėgų nusinešė daugiau kaip 9 100 gyvybių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi