Pasaulyje

2015.12.01 22:53

Per sprogimą Stambulo metro nukentėjo žmonės, pranešama apie 5 sužeistuosius

DELFI.lt, BNS, 15min.lt2015.12.01 22:53

Turkijos sostinėje Stambule metro stotyje „Bayrampaşa“ nugriaudėjo sprogimas, pranešama, kad buvo evakuojami žmonės, prie stoties buvo matoma greitoji medicinos pagalba, skelbia „mirror.co.uk“. Stambulo Bayrampaşa rajono meras patvirtino, kad sprogimą sukėlė bombą, kol kas už išpuolį niekas neprisiėmė atsakomybės.

Atnaujinta 22:50 val. Per sprogimą išvengta aukų. Anksčiau buvo pasirodžiusi informacija, kad žuvo vienas žmogus, tačiau ji paneigta. Teigiama, kad sužeisti penki žmonės. Pasak „Reuters“, sprogo bomba. Tai oficialiai patvirtinta informacija. 

Griausmingas sprogimas sukėlė paniką greta metropoliteno stoties Bairampasos rajone; sužeistųjų kol kas minimi šeši, pranešė NTV televizija.

„Bayrampaşa“ rajono meras Atilla Aydineras teigė, kad sprogmuo buvo padėtas netoli metro bėgių, praneša „AP“ agentūra. „The Dogan“ naujienų agentūra skelbia, kad tai greičiausiai buvo savadarbis sprogmuo.

Į sprogimo rajoną suvažiavo daug greitosios pagalbos mašinų, keleiviai vedami į saugias vietas.

Turkijoje yra sustiprintas saugumas po spalio 1 dienos išpuolio, kai dviem mirtininkams susisprogdinus taikos demonstrantų minioje Ankaroje, žuvo 103 žmonės.

Stambulo Bayrampasa rajono vadovas patvirtino, kad sužeisti šeši žmonės. „HaberTürk TV“ praneša, kad „Bayrampaşa“ ir aplinkiniuose rajonuose nėra elektros.

Netoliese gyvenantis įvykio liudininkas Onur Dugenci teigė, kad buvo netoli stoties, kai „išgirdo labai labai garsų sprogimą“. „Vėliau mano šeima ir draugai skambino man iš kitų miesto rajonų ir teigė, kad taip pat girdėjo garsų sprogimą“, – sakė jis.

„Ugnies nebuvo, tačiau sprogimas buvo toks garsus, kad kai kurių mašinų langai išdužo“, – pasakojo įvykio liudininkas.

Twitter nuotr.
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt