Pasaulyje

2015.12.01 16:48

Sofijos oro uosto teritorija tikrinama dėl sprogmenų

DELFI.lt 2015.12.01 16:48

Šalia didžiausios Bulgarijos oro uosto, manoma, aptikta bomba. Kaip praneša „The Independent“, dėl šalia Sofijos oro uosto paliktoje transporto priemonėje aptiktos, kaip manoma, bombos teko evakuoti dalį oro uoste buvusių asmenų.

Pavojus kilo dėl įtarimus sukėlusios transporto priemonės. „Sprogmuo aptiktas furgone“, – informavo oro uosto atstovė Daniela Veleva. Ji pridūrė, kad policija šiuo metu vis dar mėgina saugiai pašalinti sprogmenį. „Kanal 3“ televizijos parodytoje vaizdo medžiagoje užfiksuotas šiam tikslui skirtas robotas ir baltos spalvos furgono ištrauktas lagaminas.

Policija informuoja, kad nerasta jokių sprogstamųjų medžiagų pėdsakų, tačiau Sofijos oro uosto atstovė „Kanal 3“ televizijai pranešė, kad patikrinimas pradėtas po to, kai reguliarios patikrinimo procedūros metu sureagavo specialiai apmokytas šuo. Kol atliekamos saugumo procedūros laikinai sustabdyti išvykstamieji ir atvykstamieji skrydžiai.

Oro uosto spaudos centre pranešė, kad neatmetama galimybė rasti sprogstamą įtaisą. Bulgarijos užsienio reikalų ministerija nurodė, kad iki 15 val. vietos (ir Lietuvos) laiku sprogmenų nerasta. Bet minuotojai tebetikrina teritoriją.