Naujienų srautas

Pasaulyje2015.11.23 10:23

Naujajame Orleane per šaudynes parke sužeisti 16 žmonių

BNS 2015.11.23 10:23

Mažiausiai 16 žmonių buvo sužeisti sekmadienio vakarą Naujajame Orleane, kilus susišaudymui tarp dviejų grupių, kai šimtai žmonių buvo susirinkę sporto aikštelėje filmuotis muzikiniame klipe, pranešė policija.

Policija buvo išvykusi išsklaidyti didelės minios sporto ir pramogų aikštelėje „Bunny Friend Playground“ miesto 9-ajame rajone, kai tame parke pasigirdo šūviai, sakoma sekmadienį paskelbtame policijos pranešime.

Policija nurodė, kad 10 žmonių buvo išvežti į ligoninę greitosios pagalbos automobiliais, o dar šeši – privačiomis mašinomis.

Tuo metu parke buvo šimtai žmonių. Kai kurie ten atėjo pavakare pasibaigus bendruomenės paradui, o kiti stebėjo, kaip filmuojamas muzikinis klipas arba jame dalyvavo, sakė policijos atstovas Tyleris Gamble`as.

Pasak jo, vaizdo klipas buvo filmuojamas negavus leidimo naudotis tuo parku.

Policijos vyresnysis inspektorius Michaelas Harrisonas sakė televizijai WDSU, kad šaudynės galėjo būti susijusios su gaujomis.

Policija padėjo palaikyti tvarką per paradą, kuris vyko maždaug už kvartalo nuo parko, todėl pareigūnai galėjo greitai atvažiuoti į parką, kai buvo pranešta apie susišaudymą, nurodė M. Harrisonas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi