Pasaulyje

2015.11.20 14:22

Prancūzijos policija atrado trečio asmens kūną teroristų nuomotame bute

15min.lt2015.11.20 14:22

Prancūzijos policija paskelbė atradusi trečio asmens kūną bute, kurį nuomojosi Paryžiaus atakas organizavę teroristai. Pranešama, kad tai moteris, tačiau jos tapatybė neatskleidžiama.

Trečiadienį Prancūzijoje vykdyta operacija, kurios metu ieškota teroro aktais įtariamų džihadistų. Jos metu nukautas įtariamas Paryžiaus atakos organizatorius Abdelhamidas Abaaoudas, susisprogdino jo pusseserė, kuri taip pat įtariama prisidėjusi prie atakų organizavimo.

Skelbiama, kad šturmuojant butą panaudota 5000 kulkų. Be to, teroristės mirtininkės kūnas tokios būklės, kad nebuvo įmanoma jo atpažinti.

Rasti palaikai priklauso numanomo vadeivos giminaitei H. Ait Boulahcen

Prancūzijos prokurorai penktadienį pranešė, kad viename sostinės priemiestyje esančiame bute, kuriame per didelį policijos reidą buvo nukautas numanomas Paryžiaus teroro atakų organizatorius Abdelhamidas Abaaoudas, buvo rastas trečias lavonas – jo pusseserė Hasna Ait Boulahcen.

Tyrėjai reido Paryžiaus priemiestyje Sen Deni vietoje rado tos 26 metų moters pasą, o jos palaikai buvo oficialiai atpažinti pagal pirštų atspaudus.

Populiariausi