Pasaulyje

2015.11.19 15:01

Londone evakuota dar viena metro stotis

Sigutė Limontaitė, 15min.lt2015.11.19 15:01

Ketvirtadienio ryte keleiviai evakuoti iš Londono „Algate“ metro stoties bei sustabdyta viena traukinių linija. Rytinio piko metu Anglijos sostinės pareigūnai buvo iškviesti į stotį dėl įtartino asmens.

Po trečiadienį įvykdytos „Tooting Broadway“ metro stoties evakuacijos pareigūnai buvo pasiruošę tolesniems neramumams, tad vos pranešus apie saugumo pažeidimus „Aldgate“ stotyje, atskubėjo per keletą akimirkų.

Įvykio liudininkai pasakojo išsigandę, tačiau panikos išvengta. Pareigūnams sklandžiai dirbant, didelės grėsmės gyventojų saugumui nekilo.

Iš stoties evakuota Katie Skinner portalui standard.co.uk pasakojo buvusi ištikta šoko: „Kai įėjau į stotį, ji buvo pilnutėlė ir staiga per garsiakalbius išgirdau prašymą skubiai išeiti iš stoties. Sustojau įsiklausyti, tačiau darbuotojas pasakė išeiti tuojau pat. Visi apsisuko ir pradėjo bėgti.“

Liudininkė atviravo, kad situacija buvo šiurpi, darbuotojai skubiai užvėrė metalinius stoties vartus, o visi keleiviai pasileido bėgti kuo toliau nuo pastato. Tuo metu pasirodė policija ir nuskubėjo į vidų.

Kita liudininkė, Samantha Westaway, sėdėjo traukinyje, kai stotis buvo evakuota. „Stotyje pasigirdo įspėjimas išeiti. Dažniausiai tokioje situacijoje keleiviai truputį lūkuriuoja, bando įsiklausyti, tačiau šįkart taip nebuvo. Visi staiga atsistojo ir pradėjo keliauti link išėjimo. Žmonės elgėsi ramiai, tačiau buvo jaučiamas išgąstis“, – kalbėjo įvykio liudininkė.

Britų transporto policija išplatino pranešimą apie įvykį, kuriame teigiama, kad pareigūnai iškviesti į įvykio vietą apie 8:46 vietos laiku. Buvo pranešta apie stotyje pasirodžiusį įtartiną asmenį. Stotis bei traukinys buvo apieškoti, tačiau nieko įtartino neaptikta. Stotis greitai vėl pradėjo veikti.

Primename, kad trečiadienį dėl žirklėmis keleiviams grasinusio ginkluoto vyro buvo evakuota kita miesto metro stotis. Įtariamasis dar nerastas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.