Naujienų srautas

Pasaulyje2015.11.19 11:00

Dar vienas lėktuvas buvo priverstas leistis nepasiekęs tikslo

15min.lt 2015.11.19 11:00

Naujienų agentūra „Reuters“ skelbia, kad 159 keleivius iš Varšuvos skraidinęs „Small Planet Airlines“ dukterinės įmonės „SPA Poland“ lėktuvas buvo priverstas leistis Bulgarijoje. Pranešama apie grasinimą susprogdinti lėktuvą.

Visi keleiviai ir įgula buvo evakuoti, tačiau jokio sprogmens lėktuvo salone nebuvo rasta.

„Lėktuvas nusileido Burgo mieste 5 valandą 48 minutės vietos laiku, po lėktuvo LLP8015 įgulos prašymo, sužinojus, kad lėktuvo salone gali būti sprogmuo“, – teigė Bulgarijos civilinės aviacijos atstovas.

67-erių metų keleivis, kuris informavo įgulą apie galimą sprogmenį, pasak pareigūnų, buvo gerokai apgirtęs.

Lėktuvas su 159 keleiviais skrido į Hurgados kurortą Egipte.

„Small Planet Airlines“ žada pasirūpinti keleiviais

„Šiandien, lapkričio 19 d. ryte, oro linijų bendrovės „Small Planet Airlines“ skrydyje P7 8015 (orlaivis „Airbus A320“) iš Varšuvos į Hurgadą keleivis įgulą informavo galimai turįs sprogmenį. Orlaivio įgula priėmė sprendimą leistis artimiausiame Burgaso oro uoste Bulgarijoje ir atlikti visas saugumo procedūras“, – teigiama komapnijos išplatintame pranešime.

„Keleivis po grasinimų vėliau prisipažino, kad tai buvo pokštas, tačiau keleivių saugumas yra bendrovės „Small Planet Airlines“ absoliutus prioritetas, tad yra vykdomos visos skrydžio saugos procedūros. Keleiviai buvo išlaipinti Burgaso oro uoste, iškrautas visas bagažas. Pagal procedūras, bus tikrinami visi keleiviai, jų bagažas, apieškomas orlaivis. „Small Planet Airlines“ imasi visų numatytų priemonių ir procedūrų užtikrinančių skrydžio ir keleivių saugumą bei bendradarbiauja su vietos tarnybomis“, – skelbiama pranešime.

„Small Planet Airlines“ ketina siųsti kitą orlaivį su įgula į Burgaso oro uostą, kad keleiviai pasiektų Hurgadą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi