Naujienų srautas

Pasaulyje2015.11.18 18:02

Galimai planuotas dar vienas išpuolis – La Defense verslo centre

LRT.lt 2015.11.18 18:02

Įtariami teroristai, sulaikyti Šiaurės Paryžiuje, galimai planavo dar vieną išpuolį. Du policijos šaltiniai ir šaltinis, artimas tyrimui, atskleidė, kad galimai buvo nusitaikyta į La Defense verslo centrą Paryžiuje, skelbia „Reuters“.

Savižudė susisprogdino ir dar vienas įtariamasis buvo nukautas per policijos reidą bute San Deni rajone. Reidas buvo viena iš lapkričio 13-osios išpuolių tyrimo dalių.

„Policijos pajėgos ieškojo teroristų, ruošiančių dar vieną išpuolį, apie kurį informacijos buvo gauta iš užsienio kovos su terorizmu tarnybų, – pasakojo tyrimui artimas šaltinis. – „Ši nauja grupė planavo pulti La Defense rajoną.“  

Prancūzijos vidaus reikalų ministerija dar nepatvirtino ir nepaneigė šios informacijos.

Pareigūnai teigė, kad policija ieškojo įtariamo pagrindinio lapkričio 13-osios išpuolių organizatoriaus Abdelhamido Abaaoudo. Tačiau, ar policijai pavyko jį sulaikyti, kol kas dar nėra žinoma.

„Negalime pasakyti, kas buvo sulaikyti, dar tik bandome nustatyti ir patikrinti jų tapatybes. Bus padaryta viskas, kad nustatytume, kas yra kas“, – vos pasibaigus operacijai kalbėjo Paryžiaus prokuroras Francois Molins`as.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi