Pasaulyje

2015.11.18 15:34

Policijos šturmo liudininkė: drebėjo visas namas

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.11.18 15:34

Paryžiaus šiaurinėje dalyje trečiadienį ryte prasidėjęs policijos šturmas labiausiai sukrėtė vietinius gyventojus, kurių patirtys ypač skirtingos ir šokiruojančios.

Kaip teigia įvykio liudininkas, name, kurį šturmavo policija, gyvenantis Ahmedas, kad jis pabudo dėl visai netoli aidėjusių šūvių ir sprogimų.

„Mes miegojome, kai apie pusę penkių išgirdome šūvius ir bombų sprogimus. Pirmiausia policija mums liepė likti namuose, niekur neiti, todėl buvome įkalinti viduje: negalėjome atidaryti durų, žiūrėti pro langus“, – pasakojo įvykio liudininkas.

Tame pačiame name gyvenanti Sabrine pasakojo, kad policijos šturmuotas butas yra virš jos buto, o visi įvykiai priminė pragarą.

„Viskas vyko bute virš mūsų. Policija užblokavo mūsų duris, kad niekur neitume, liepė būti pasirengusiems ir gulėti ant žemės, niekur nejudėti. Išjungėme šviesas ir būtent taip ir darėme. Aš bandžiau nueiti į tualetą, bet tada prasidėjo sprogimai ir man atrodė, kad įgrius lubos, todėl pasislėpiau tarpduryje ir taip sėdėjau su savo kūdikiu.(...) Jautėme sprogimus, nes visas namas drebėjo“, – atviravo paryžietė.

Liudininkas Sanoko Abdulai teigia, kad vos keli šimtai metrų nuo jo namų susisprogdino moteris–mirtininkė.

„Policija mums sakė: „uždarykite langus, uždarykit, uždarykit“. Aš stovėjau prie lango ir mačiau kaip policija bėgiojo aukštyn ir žemyn. Visur buvo pilna dūmų, girdėjau sraigtasparnį. Tada supratau, kad policija susišaudo su teroristais – šūviai tęsėsi apie pusvalandį. Tarp teroristų buvo moteris, kuri susisprogdino apie 7:30 val. ryte, maždaug už trijų šimtų metrų nuo mano namų“, – teigė S. Abdulai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt