Pasaulyje

2020.07.19 15:03

Frankfurte suimti beveik 40 agresyvių „koronavakarėlio“ dalyvių

ELTA2020.07.19 15:03

Frankfurto centre paryčiais suimti 39 žmonės po to, kai policijos pareigūnai buvo apmėtyti buteliais po atviru dangumi vykusiame jaunimo surengtame „koronavakarėlyje“.

Apie 3 val. ryto tarp susibūrimo dalyvių kilus riaušėms, sužeisti 5 policijos pareigūnai, kurie įsikišo į maždaug 30 jaunuolių surengtas peštynes istorinėje Operos aikštėje.

Šią aikštę savo susibūrimams, kuriuos vietinė spauda jau praminė „koronavakarėliais“, pamėgo jaunimas, nes Vokietijoje dėl siaučiančios pandemijos iki šiol uždaryti barai ir naktiniai klubai.

Apie 3 tūkst. jauno amžiaus žmonių šeštadienį ir vėl susirinko į Operos aikštę. Anot spaudos konferenciją po įvykio surengusio Frankfurto policijos vadovo Gerhardo Bereswillo, paryčiais kilus peštynėms aikštėje būriavosi apie 500-800 jaunuolių.

Nedidelė grupelė policijos pareigūnų įsikišo, kad nutrauktų riaušes ir padėtų iki kraujo sužeistam vyrui, tačiau minia agresiją pradėjo lieti ant pačių pareigūnų.

„Bjauriausia yra tai, kad butelių krušai lyjant ant pareigūnų stebėtojai plojo ir šaukė iš džiaugsmo“, – teigė miesto policijos viršininkas.

Iš viso sulaikyti 39 jaunuoliai, tarp kurių – ir viena mergina. Likę jaunuoliai yra maždaug 17-21 metų amžiaus, o dauguma jų – migrantai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.