Pasaulyje

2020.07.14 10:49

Pasirodo dar viena knyga apie Trumpą – ažiotažą kelia ne nauji faktai, o psichologinis portretas

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2020.07.14 10:49

Antradienį pasirodo dar viena knyga apie Donaldą Trumpą – jo dukterėčios tekste ažiotažą kelia ne nauji faktai, o psichologinis portretas.

Tai pirma biografija, parašyta giminaičio. Meri Trump, mirusio Trumpo brolio Fredo duktė, yra psichologijos mokslų daktarė.

Ji rašo, kad nebegali tylėti, nes dėdė yra pavojingiausias žmogus pasaulyje. Prezidentas, ko gero, kenčiąs nuo narcizo sindromo bei kitų sutrikimų, ir negali būti atsakingas bei užjausti kitų. Esą niekad nemylėtas, jis apgaulę pavertė gyvenimo būdu.

Autorė priežasčių ieško šeimoje, kurią vadina piktybiškai chaotiška. Esą jos seneliui, prezidento tėvui, terūpėjo išauginti įpėdinį, jis penkis vaikus įpratino kariauti tarpusavyje, kol nusprendė, kad antrajam sūnui Donaldui pakanka nuožmumo verslui perimti.

D. Trumpo brolis pateikė ieškinį, esą dukterėčia įsipareigojo neatskleisti privatumo. Bet teismas nusprendė, kad 20-ies metų senumo sutartis leidyklos nesaisto. Baltieji rūmai sako, kad knyga pilna absurdiško melo.

Žinios. Trumpo dukterėčios knyga: ažiotažą kelia ne nauji faktai, o prezidento psichologinis portretas

Tai ne pirmoji knyga apie D. Trumpą. Pasirodė Baltųjų rūmų užkulisius atskleidžianti knyga, parodanti, kaip teigiama, „nekompetentingą“ Jungtinių Valstijų prezidento D. Trumpo valdymą. Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas Johnas Boltonas knygoje „Kambarys, kur tai nutiko: Baltųjų rūmų memuarai“ prezidentą nupiešia kaip užsienio politikoje nesigaudantį vadovą, pasiryžusį kištis į pradėtus tyrimus, siekiantį naudos sau patinkantiems diktatoriams.

Baltieji rūmai knygos leidimą bandė stabdyti.

Taip pat skaitykite

Nerimas Baltuosiuose rūmuose: ką apie Trumpą atskleis Boltono knyga?