Pasaulyje

2020.07.09 15:29

Policija patvirtino – rastas dingusio Seulo mero kūnas

atnaujinta 19.37
ELTA, BNS, LRT.lt2020.07.09 15:29

Pietų Korėjos pareigūnai surado anksčiau dingusio Seulo mero Park Won-soono lavoną. Tai ketvirtadienį vakare pranešė Pietų Korėjos policija, skelbia CNN.

Pasak pareigūnų, Park Won-soono kūnas buvo rastas kalvose Seulo šiauriniame rajone, praėjus daugiau kaip septynioms valandoms nuo paieškų operacijos pradžios.

Vienas policijos pareigūnas, pageidavęs likti anonimas, sakė, kad mero kūnas rastas šalia vieno tradicinio restorano ir pokylių salės.

Anksčiau Kinijos žiniasklaida skelbė apie tariamai rastą mero kūną. Tuo metu Pietų Korėjos naujienų agentūra „Yonhap“ informavo, kad miesto vadovo paieška buvo dar tęsiama.

Apie mero dingimą policijai pranešė Park Won-soono duktė. Ji teigė, kad tėvas „išėjo iš namų prieš keturias ar penkias valandas, palikęs raštelį, panašų į testamentą“.

Policijos ir merijos duomenimis, miesto vadovas paliko savo rezidenciją apie 10 valandą 44 minutės vietos laiku. Jis dėvėjo tamsius drabužius, turėjo juodą kuprinę. Prieš tai Seulo administracija paskelbė pranešimą, kad „dėl susiklosčiusių aplinkybių“ atšaukiamas vienas iš mero darbotvarkėje numatytų renginių.

Kaip informuoja „Yonhap“, meras ketvirtadienį 16 valandą 40 minučių vietos laiku turėjo susitikti su Subalansuotos nacionalinės plėtros komiteto prie prezidento vadovu Kim Sa-yeolu.

Seulo mero telefono signalas paskutinį kartą buvo užfiksuotas Pietų Korėjos sostinės šiaurinėje dalyje esančiame Seongbuko rajone, prie Gilsangsos šventyklos. Paieškų operacijoje dalyvavo apie 200 žmonių, buvo pasitelkti tarnybiniai šunys ir bepilotės skraidyklės.

Kai kurie šaltiniai kėlė prielaidą, kad Park Won-soono dingimas gali būtų susijęs su jam esą iškelta byla dėl įtariamo lytinio išnaudojimo.

„Yonhap“ rašo, kad viena jo biure anksčiau dirbusi sekretorė neseniai pateikė ieškinį prieš 64 metų merą ir trečiadienį dalyvavo policijos apklausoje.

Psichologinė pagalba

Psichologinės pagalbos tarnyba
Kontaktai
Emocinė parama teikiama jaunimui
Budi savanoriai konsultantai
Kasdien Visą parą
I-VI 18:00 - 22:00
Atsako per 2 darbo dienas
Emocinė parama teikiama vaikams, paaugliams
Budi savanoriai konsultantai, profesionalai
Kasdien 11:00 - 23:00
I-V 18:00 - 21:00
Atsako per 2-3 darbo dienas
Pagalba teikiama suaugsiems
Pagalbą teikia savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai
Kasdien Visą parą
Atsako per 3 darbo dienas
Atsako per 3 darbo dienas
Pagalba teikiama moterims ir merginoms
Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai
Kasdien Visą parą
Atsako per 3 darbo dienas
Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai (Rusų kalba paaugliams ir jaunimui)
II-VI 16:00 - 20:00
(išskyrus švenčių dienas)
Jeigu ieškote skubios psichologinės pagalbos, kviečiame kreiptis į specialistą jo budėjimo laiku. Konsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius).
Pirminė konsultacija nemokama, be išankstinės registracijos, amžiaus apribojimų nėra.
I-V 16:00 - 20:00
VI 12:00 - 16:00
(išskyrus švenčių dienas)
Psichologinės konsultacijos
Internetu emigrantams Pagalbą teikia profesionalūs psichologai.
Atsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiems
Pagalba teikiama nusižudžiusiųjų artimiesiems. Savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt
Atsako per 2-3 darbo dienas
Skambučiai visais šiais numeriais yra nemokami. Skambučius apmoka LR Socialinės apsaugos ministerija.
Skubi psichologinė ar psichinė pagalba psichikos sveikatos centre visada suteikiama be eilės