Naujienų srautas

Pasaulyje2015.11.13 09:31

Rusijos lėktuvo katastrofa: ekspertai prabilo apie bombą su laikmačiu

15min.lt 2015.11.13 09:31

Sinajaus pusiasalyje katastrofą patyrusio Rusijos lėktuvo nelaimės priežastis analizuojantys ekspertai prabilo apie bombą, kuri turėjo laikmatį, skelbia „Fox News“.

Pasak kanalo šaltinių, lėktuve padėta bomba turėjo 2 valandų laikmatį. Visgi turima informacija rodo, kad lėktuvas katastrofą patyrė 23 kelionės minutę.

Dar vienas pareigūnas, kuris taip pat nenorėjo atskleisti savo tapatybės, „Fox News“ pasakojo, kad dabar tiriama versija, jog bomba galėjo būti paslėpta prie degalų linijos arba pritvirtinta prie variklio.

Šiuo metu tyrėjai, anot šaltinių, dėmesį koncentruoja į 90 minučių laikotarpį prieš skrydį. Ekspertai apklausė visus žmones, kurie per šį laiką buvo bent kažkuo susiję su skrydžiu – nuo bagažo skyriuje dirbančių darbuotojų iki lėktuvo apžiūrą atliekančių mechanikų.

Peržiūrėtos ir oro uosto vaizdo kameros. Tikimasi, kad tai tyrimui suteiks naudingos informacijos.

Tyrėjų komanda dar nėra patvirtinusi oficialios lėktuvo katastrofos priežasties versijos, tačiau vis garsiau kalbama, kad lėktuve buvo paslėpta bomba.

Dėl šios katastrofos atsakomybę anksčiau prisiėmė teroristinė „Islamo valstybė“.

Rusijos lėktuvas katastrofą patyrė spalio 31 dieną, kuomet iš Egipto kurorto Šarm aš Šeicho skrido į Sankt Peterburgą. Lėktuve buvo 224 žmonės. Visi jie žuvo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi