Pasaulyje

2020.07.02 23:25

Šimtai asmenų suimta po to, kai buvo suardytas mobilus nusikaltėlių tinklas

LRT.lt2020.07.02 23:25

Slapta ir mobili komunikacijos sistema, kuri buvo naudojama nusikaltėlių narkotikų ir ginklų pardavimui, buvo sėkmingai suardyta. Naudojantis gauta informacija visoje Europoje buvo atlikta daugiau nei 800 suėmimų, praneša Nacionalinė nusikaltimų agentūra.

BBC skelbia, kad agentūra bendradarbiavo su pajėgomis iš visos Europos ir Jungtinės Karalystės. Tai vadinama didžiausia ir reikšmingiausia teisėsaugos operacija.

Svarbūs kriminalinio pasaulio atstovai buvo suimti po to, kai buvo iššifruotos žinutės „EncroChat“ programėlėje. Iš viso visoje Europoje buvo atlikta daugiau nei 800 suėmimų.

Daugiau nei dvi tonos narkotikų, keli tūkstančiai ginklų ir 54 milijonai svarų sterlingų buvo rasta suėmimų ir kratų metu, skelbia BBC.

Operacijose dalyvavo Nacionalinė nusikaltimų agentūra, Prancūzijos, Nyderlandų policija, Europolas.

Agentūra sako, kad Europos mastu vykusi operacija, kuri truko ilgiau nei 3 mėnesius ir įtraukė policijos pajėgas visoje Jungtinėje Karalystėje, didžiausią smūgį sudavė organizuoto nusikalstamumo gaujoms. Vien Jungtinėje Karalystėje atlikta 746 suėmimai, jų metu buvo suimti ir du pareigūnai.

Populiariausi

Protestai Minske po Baltarusijos prezidento rinkimų

Pasaulyje

2020.08.11 10:33

Įvykiai Baltarusijoje. Minske vėl pasipylė susirėmimai: protestuotojai statė barikadas, pareigūnai atsakė garsinėmis granatomis Minske sutelkta daug kariškių, OMON pareigūnai vyksta į daugiabučių kiemus, panešama apie masinius areštus; atnaujinta 00.48

44