Pasaulyje

2020.07.02 18:57

Žiniasklaida: JAV sulaikyta Epsteino buvusi partnerė Ghislaine Maxwell

BNS2020.07.02 18:57

Nešlovę užsitraukusio velionio finansininko Jeffrey Epsteino buvusią partnerę britę Ghislaine Maxwell ketvirtadienį Jungtinėse Valstijose areštavo vietos teisėsaugos pareigūnai, tiriantys jo padarytus lytinius nusikaltimus, pranešė keletas JAV žiniasklaidos priemonių.

Pasak televizijų NBC ir ABC, velionio žiniasklaidos magnato Roberto Maxwello dukra sulaikyta Naujajame Hampšyre FTB pareigūnų. Ji turi vėliau ketvirtadienį stoti prieš vietos teismą.

G. Maxwell ketvirtadienį buvo pareikšti šeši kaltinimai, susiję su lytiniu išnaudojimu ir prekyba nepilnamečiais J. Epsteino byloje.

Niujorko teismui pateiktame dokumente G. Maxwell inkriminuojamas susimokymas įkalbėti suvilioti nepilnamečius išvykti, kad įtrauktų juos į neteisėtus lytinius santykius, nepilnamečių gabenimas nusikalstamiems lytiniams santykiams ir melagingas liudijimas.

Praėjusių metų rugpjūtį J. Epsteinas pasikorė Niujorko kalėjimo kameroje, laukdamas teismo dėl kaltinimų prekyba nepilnamečiais seksualinio išnaudojimo tikslais, o JAV prokurorai šiuo metu tiria, ar jis turėjo kokių nors bendrininkų.