Naujienų srautas

Pasaulyje2015.11.09 13:52

Įvardintas B. Nemcovo žmogžudystės organizatorius

ELTA 2015.11.09 13:52

Rusijos opozicijos lyderio Boriso Nemcovo dukros Žanos Nemcovos advokatas Vadimas Prochorovas pranešė, kad Čečėnijos „Sever“ bataliono narys Ruslanas Muchudinovas už akių buvo apkaltintas politiko nužudymo organizavimu.

„R. Muchudinovas už akių buvo apkaltintas B. Nemcovo nužudymo organizavimu. Džiaugiamės, kad tai pagaliau buvo nuspręsta ir tikimės, kad kaltinimai netrukus bus pateikti jo vaikystės draugui Ruslanui Geremejevui“, – pirmadienį teigė advokatas V. Prochorovas, taip pat pažymėjęs, kad penktadienį R. Muchudinovas buvo įtrauktas į ieškomų asmenų sąrašą.

Advokatas anksčiau teigė, kad tyrėjai įtaria „Sever“ bataliono pareigūnus R. Geremejevą ir R. Muchudinovą opozicijos politiko B. Nemcovo nužudymo organizavimu.

Griežtas Rusijos prezidento Vladimiro Putino kritikas B. Nemcovas buvo nušautas vasario 27 d. vėlų vakarą Maskvoje, ant Didžiojo Moskvorečės tilto netoli Kremliaus. Dėl politiko nužudymo pareigūnai sulaikė penkis įtariamuosius: Zaurą, Dadajevą, Chamzatą Bachajevą, Tamerlaną Eskerchanovą, Šadidą ir Anzorą Gubaševus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi