Pasaulyje

2015.11.09 11:59

Vakarų Krante nušauta izraeliečius mėginusi subadyti palestinietė

BNS2015.11.09 11:59

Palestinietė, pirmadienį mėgino smogti peiliu izraeliečiams saugumo pareigūnams viename patikros poste okupuoto Vakarų Kranto šiaurėje, bet buvo nušauta, pranešė pareigūnai.

Pareigūnai paleido įspėjamuosius šūvius, kai pastebėjo prie patikros posto, esančio prie Kalkilijos miesto, einančią moterį, kuri laikė peilį. Palestinietė buvo nušauta, kai nepakluso nurodymui sustoti, nurodė Izraelio gynybos ministerija.

Moters krepšyje rastuose dviejuose laiškuose rašoma apie jos planus įvykdyti savižudišką išpuolį, pridūrė ministerija. Palestiniečių policija nurodė, kad ta moteris buvo 23 metų Rasha Uweisseh, gyvenusi Kalkilijoje.

Šis incidentas yra naujausias jau kelias savaites tęsiantis smurto bangai Izraelyje ir Vakarų Krante, taip pat persimetusioje į Gazos Ruožą.

Sekmadienį šeši izraeliečiai buvo sužeisti per tris atskirus palestiniečių išpuolius Vakarų Krante.

Atakos panaudojant peilius, šaunamuosius ginklus ir automobilius krečia Izraelį ir palestiniečių teritorijas nuo spalio pradžios.

Smurtas jau pareikalavo 74 palestiniečių, kurių maždaug pusė buvo įtariami užpuolikai, gyvybių. Taip pat žuvo dešimt izraeliečių ir vienas Izraelio arabas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.