Naujienų srautas

Pasaulyje2015.11.06 09:22

JAV universitete žmonės badęs užpuolikas neturėjo teroristinių motyvų

BNS 2015.11.06 09:22

Studentas, sužalojęs peiliu keturis žmones viename JAV universitete, kol buvo nukautas policijos, veikiausiai buvo motyvuotas asmeninio priešiškumo, o ne teroristinių arba politinių idėjų, ketvirtadienį paskelbė pareigūnai.

Išpuolis buvo įvykdytas trečiadienį Kalifornijos universitete Mersede, kai įtariamasis, įvardytas kaip 18-metis Faisalas Mohammadas, subadė du studentus vienoje auditorijoje ir mėgino sprukti, o pakeliui dar sužalojo vieną universiteto darbuotoją ir statybų prižiūrėtoją.

Įtariamąjį galiausiai nušovė policija.

„Remdamiesi iki šiol surinktais įrodymais neturime jokių priežasčių manyti, kad tai kaip nors buvo susiję su terorizmu“, – spaudos konferencijoje sakė universiteto kanclerė Dorothy Leland.

„Atrodo, kad Faisalas Mohammadas buvo motyvuotas asmeninio priešiškumo, o ne politinių idėjų“, – pridūrė ji.

Federalinis tyrimų biuras nuodugniai patikrino duomenis apie įtariamąjį ir jo šeimą, bet „nerado nieko kita, išskyrus jo nusikalstamą elgesį“, – Sakė Mersedo apygardos šerifas Vernas Warnke.

F. Mohammadas, gyvenęs Kalifornijos mieste Santa Klaroje, buvo to universiteto, įsikūrusio į pietus nuo valstijos sostinės Sakramento, pirmakursis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi