Naujienų srautas

Pasaulyje2015.11.09 11:52

„Eurowings“ ir „Edelweiss“ stabdo skrydžius į Šarm aš Šeichą

BNS 2015.11.09 11:52

Vokietijos oro linijų bendrovė „Lufthansa“ pranešė, kad jos antrinės įmonės „Eurowings“ ir „Edelweiss“ laikinai stabdo skrydžius į Egipto kurortą Šarm aš Šeichą, atsižvelgdamos į padėtį Sinajaus pusiasalyje, praneša „Jpost“.

Didžioji Britanija ketvirtadienį nurodė, kad esama didelės tikimybės, jog prie Rusijos oro linijų lėktuvo katastrofos galėjo prisidėti Egipte veikianti „Islamo valstybės“ atšaka, o nelaimės priežastimi galėjo tapti sprogstamasis užtaisas. Į tai reaguodama, Jungtinė Karalystė atidėjo skrydžius į ir iš Šarm aš Šeicho.

„Lufthansa“ nurodė, kad pigių skrydžių bendrovės „Edelweiss“ ir „Eurowings“ planavo į Šarm aš Šeichą skraidyti dukart per savaitę. Oro vežėjos šiuo metu dirbs su užsienio reikalų biuru ir kelionių agentūromis dėl keleivių sugrąžinimo iš Egipto kurorto.

Rusijos aviacijos kompanijos „Kogalymavia“ lėktuvas A321, skridęs maršrutu Šarm aš Šeichas – Sankt Peterburgas, sudužo spalio 31 d., praėjus 23 minutėms po pakilimo už 100 kilometrų nuo Šiaurės Sinajaus provincijos administracinio centro El Arišo miesto. Iš viso lėktuvu skrido 217 keleivių ir septyni įgulos nariai. Jie visi žuvo. Dauguma keleivių buvo rusai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi