Pasaulyje

2015.11.05 09:41

JAV universiteto miestelyje subadyti keturi žmonės, užpuolikas nukautas

BNS 2015.11.05 09:41

Vienas studentas trečiadienį subadė keturis žmones universiteto miestelyje Kalifornijos valstijoje ir galiausiai buvo nušautas, pranešė universiteto policija.

Kalifornijos universiteto Mersede (UCM), įsikūrusio į pietryčius nuo valstijos sostinės Sakramento, policija sakė, kad du nukentėjusieji buvo išvežti į vietos ligoninę, o dviem kitiems medicinos pagalba suteikta įvykio vietoje. Pranešime nurodoma, kad visos aukos buvo sąmoningos, bet daugiau detalių apie jų būklę neskelbiama.

Dienraštis „Merced Sun-Star“ rašo, kad užpuolikas buvo vyresnis negu 20 metų studentas.

Viename universiteto miestelio pastate dirbę statybininkai išgirdo grumtynių triukšmą vienoje auditorijoje, o vienas iš jų – 31 metų Byronas Price‘as – nuėjo pažiūrėti, kas atsitiko, tada užpuolikas prie jo prišoko ir dūrė peiliu, „Merced Sun-Star“ citavo nukentėjusio darbininko tėvą Johną Price‘ą.

Informacijos apie tikėtinus šios atakos motyvus kol kas nebuvo paskelbta.

Neaišku, ar kiti nukentėjusieji yra studentai. Universitetas iš pradžių buvo paskelbęs, kad visos aukos yra studentai, bet vėliau atšaukė tą pranešimą.

Ši aukštojo mokslo įstaiga yra už maždaug 193 km į pietryčius nuo Sakramento, agrariniame San Choakino slėnyje. Po šio išpuolio universitetas buvo uždarytas apie pusantros valandos. Vėliau nepaprastoji padėtis buvo atšaukta, bet paskaitos nebevyko, o įvažiavimai į universiteto miestelio teritoriją – užblokuoti.